Witte chocolade
Witte chocolade bevat alleen cacaoboter en geen cacaomassa en daardoor ontbreek dus ook de chocoladebruine kleur. Zeker niet elke chocoladeliefhebber is een van van witte chocolades, maar dat er fans zijn dat is zeker. Wij hebben witte chocolade zonder enige toevoeging zoals de Edel Weis van Original Beans tot de bijzondere smaken van Georgia Ramon zoals de witte chocolade met tomaten, brandnetel of rode biet met kokosnoot.
- Mesjokke - Natural Blonde
Een bijzondere witte chocolade gemaakt door "The chocolate explorers"
€ 4,99 - Georgia Ramon - Frambozen-Rozen 70% witte chocolade
Een heerlijke witte chocolade afgewerkt met fruitige frambozen en de nogal kostbare Bulgaarse rozenolie van de damascene roos.
€ 5,90 - Georgia Ramon - Pistache
Veganistische lichte chocolade, gemaakt met koudgeperste amandelmeel uit Sicilië. Dat veredelt met zacht geroosterde en gezouten pistachenoten, eveneens van Sicilië. .
€ 5,90 Laatste repen beschikbaar
Georgia Ramon - Peru Natural & cacao nibs 45% witte chocoladeEen verrukkelijke witte “chocolade” van natuurlijke trinitario cacao, die dus niet gedesodoreerd is. Met stukjes geroosterde cacaoboon – de nibs. De cacaoboter is afkomstig uit Peru.
€ 5,45 € 4,50- Georgia Ramon - Aardbeien en yoghurt 36% witte chocolade
Witte chocolade met verrukkelijke aardbeien en verfrissende yoghurt. Lekker in de zomer (en andere jaargetijden).
€ 5,90 - Georgia Ramon - Rode biet Kokos 50%
Veganistische witte chocola gemaakt met ontvet kokosmeel en luchtgedroogde poeder van rodebietensap, verrijkt met stikjes kokos. Die rode knol is nu wel heel smakelijk gemaakt.
€ 5,36 - Latitude - White caramel 40%
Een chique, niet te zoete, dulce de leche witte reep. Cacaoboter ontmoet gekarameliseerde melk ontmoet melasse-gearomatiseerde rietsuiker.
€ 5,90